| yanna_5323 a întrebat:

Unde var placea sa va petreceti craciunul? si de ce?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Acasa. Mereu acasa.

11 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mi-ar placea sa petrec craciunul cu famuilia mea, dar din pacate nu se poate. sad

kratos
| kratos a răspuns:

La munte/Barcelona alaturi de familia mea deoarece acolo ne-am simti cel mai bine.

| xibalba a răspuns:

Acasa la mine, alaturi de cei dragi... pentru ca ma linisteste si ma relaxeaza cand vad oamenii pe care`i iubesc ca sunt fericiti.

| Gabry a răspuns:

Acasa cu toate rudele melelove struck chiar daca vom fi inghesuiti ca sardinele, mie asa imi placelove struck o familie mare si fericita! Dar imi doresc sa ningasad pentru ca in Bucuresti nu prea ninge...sad

| Emeraude a răspuns:

In Gaura Neagra, pentru ca acolo nu exista Craciun. [Banuiesc...]

| kathessa a răspuns:

In Laponia, in tara lui Mos Craciun, unde ar fi mai frumos? Daca ma gindesc bine nici in Tenerife nu ar fi rau!

| metonst54 a răspuns:

La o statiunea

| eek a răspuns:

Oriunde... daca e prietenul meu cu mine.ca familia.oh go on e un caz mai specialbig grin... dar neaparat intr un loc cu mlta zapada.ador iarna:X:X si detesc caldurile insuportabile din timpul verii.ploile din timpul toamnei.si mizeria de la inceputul primaverii cand se topeste zapadahee hee)

| Munchkin a răspuns:

Mi-ar plăcea să îmi petrec Crăciunul şi revelionul la munte cu iubitul meu, într-o cabană pe care să o închiriem doar pentru noi. Ar fi... minunat. happy

| biank98 a răspuns:

Acasa, in familie, pentru ca sunt inconjurata de toata iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La New York love struck mai intrebi de ce laughing? sa vad bradul ala imens...si orasul impodobit...bineinteles,impreuna cu iubitul, altfel niciun loc din lume nu mi s-ar parea frumos