| anonim_4396 a întrebat:

Uneori ma simt atat de singura... Am foooarte multe prietene, desi eu tin mai mult numai la doua. Sunt zile in care pleaca cu cele mai bune prietene ale lor si eu raman cam singura... pe mine nici macar nu ma cheama ca sa nu mai zic ca prietenele lor sunt FOARTE geloase cand stau cu ele.nu pot sta cu ele singure ca intotdeauna se baga ele. Ce sa fac ma simt singura fara prietene sad

1 răspuns:
| Tot.Eu a răspuns:

Pai incearca sa vb cu ele.si eu am avut o problema cam de genul asta.adica.am o prietena la care tin foarte foarte mult si inainte sa apar eu avea alta prietena si ea credea ca de cand s-a imprietenit cu mine. s-a indepartat de ea.si era geloasa.si a incercat in nenumarate randuri sa ne desparta dar nu a reusit :d. prietena mea a vb cu ea si totul s-a rezolvat. poti sa iti gasesti ceva cu care sa iti ocupi timpul. ceva care iti place.nu stiu. dar trebuie sa vb deschis cu prietenele tale ca sa stii daca sentimentul e reciproc (adica si ele tin la tine) si cred ca dupa ce vb o sa se rezolve totul.imi pare rau pentru u pentru stiu ce inseamna straight face sper ca ti'am fost de folos cat de putinwinking daca vrei sa te mai ajut cu ceva sau ai nevoie de cineva cu care sa vb lasa'mi id tau printr'un mesaj

Take care.happy