| andrei a întrebat:

Uneori sunt o persoana foarte nervoarsa si nu ma pot calma deloc cum ma puteti ajuta? niste sfaturi va rog

1 răspuns:
| fokker a răspuns:

Iti iei un elastic de genu:

http://t3.gstatic.com/......tp?/images

Il pui pe mana, si il porti mereu la tine, de fiecare data cand te enervezi, il prinzi, tragi de el, si il lasi, pentru a te pisca, eu asa fac cand injur si gandesc negativ, functioneaza!

Inainte cu 3 saptamani, in fiecare propozitie foloseam cuvantul sinonim cu penis, de cand folosesc metoda asta, am redus injuraturile cu 80%. Iti recomand sa incerci o saptamana, daca nu functioneaza, ma dai in judecata. Succes.