| anonim_4396 a întrebat:

Unii dintre voi îl știți probabil pe Mihai Zmenta și conflictul dintre el și Cordin Bradea de acum 5 ani. Nu știu multe amănunte despre conflictul lor, nu știu exact de la ce a pornit, în fine, nu asta contează.
Codrin i-a dat replica printr-un video intitulat "Exprimare liberă".
Zmenta de atunci a stgnat în numărul de abonați, popularitate și a devenit irelevant.
Întrebare mea e: ajuns Zmenta astfel datorită lui Codrin Bradea?
Se poate spune practic că, Codrin Bradea l-a "îngropat"?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Nu l-a ingropat nimeni pe Zmenta decat el insusi. Eu la vremea respectiva eram atat fan Zmenta cat si Bradea. Erau amuzanti amandoi pentru mine in felul lor diferit. Zmenta nu ar fi trebuit sa se lase doar pentru ca a primit niste hate de la mucosi de 10 ani care abia nimereau butoanele de la tastatura si se auto-intitulau (Lejiunea). ''Se poate spune practic că, Codrin Bradea l-a "îngropat"?'' Nu. E doar vina lui Zmenta. Codrin nu a reprezentat decat precursorul caderii lui Zmenta. Mihai a dat-o si prost la vremea respectiva pentru ca daca nu se enerva si isi gandea bine discursul, Bradea ramanea fara replica. Asta deoarece si Zmenta avea dreptatea lui. Nu a zis nimic neadevarat si ce a spus la vremea respectiva despre plozii de pana in 14 ani este relevant si acum mai mult decat atunci chiar. Ma uit zilnic la astfel de kinderi cum trec pe strada cu manelele la maxim in boxe portabile si injura ca ultimii ghiolbani iar ei n-au nici 1 metru inaltime si nici buletin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camioneeee

| calitro a răspuns:

Zmenta s-a ingropat singur prin simplul fapt ca a inceput sa livreze continut despre care nu are habar, eg. politica.