| anonim_4396 a întrebat:

Unii probabil stiti urmatorul filmulet, altii nu. Eu am ramas masca, m-am uitat de 100000 de ori. De ce nu se intampla si la noi asa ceva?

http://www.youtube.com/watch?v=lVJVRywgmYM

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Pt ca la noi lumea este prea stresata, inhibata...conservatoare si in cazul in care ar fi sa se intample cei care ar sta pe margine ar crede ca sunt nebuni cei care fac acest lucru... dar, ar fi frumos si placut - cum ar fi sa blochezi circulatia cu o astfel de idee

10 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Superb! N-au avut nevoie de o initiativa - totul a pornit spontan. O modalitata inedita de a arata aprecierea pentru munca de o viata a unui om.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Superb!
La noi, poate ca ar trebui sa ia cineva initiativa...

| hashe86 a răspuns:

Merci de link, foarte faina treaba a iesit acolo
ufff cat de inhibati suntem noi romanii :-

| ioanaa a răspuns:

Asta e un fel de flashmob, lumea s-a organizat din timp. Si la noi au inceput sa apara actiuni de acest gen, cel putin in Bucuresti. Tot respectul pentru acesti oameni, care aduc un zambet pe fata persoanelor ingandurate.

| lifeForJesus a răspuns:

Superb! na-i sa vezi asa ceva la noi!

| jo a răspuns:

Pentru ca daca s-ar intampla, s-ar gasi cineva sa arunce cu o sticla de bere goala in dansatori si altcineva sa faca un pogo si sa sparga niste capete, ca asa stie romanul sa se distreze.

| pisika a răspuns:

Uau!
nu cred ca avem cu cine...
sad

| adi_7507 a răspuns:

Sunt si la noi chestii din astea - Flash mob.
@leonardk: Gresesti, totul este organizat cu mult timp inainte.
Ati citit macar descrierea filmului?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca este organizat dinainte aici... uite pentru T-mobile sunt organizate :D
http://www.youtube.com/watch?v=uVFNM8f9WnI&feature=related

| SexyChick a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C5Nl09rh2HQ

si la noi s-a facut un tribut pentru michael :)