| MaliceThemen a întrebat:

URGEEENT! va rog raspundeti repede! am downloadat tomb raider anniversary si am jocul si imi da o eroare iar daca ies din acel folder am un "cd" de la nero tot cu anniversary si intru in el la care imi da 3 optiuni :
determine maximum speed, simultation, write ( apoi sa ii dau burn ) care dintre ele dau? VA ROG RASPUNDETI REPEDE funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simulation da si da burn asta inseamna sa il salvezi pe cd... succces