| PrettyGirl02 a întrebat:

Urgent va rog! Am un Allview p5 life.Si are bateria umflata de ceva timp.Il tineam in priza si daca il scoteam tinea doar doua minute,apoi se stingea si iar il bagam in priza! Dar acum doua zile mi s-a stins, l-am bagat in priza si am vazut ca se deschide, dar chiar daca era in priza se stingea! Poate nici un minut nu tinea! S-a stins si l-am bagat in priza din nou.Am apasat pe butonul de pornire si se aprindea dar nu de tot.Nu era inca deschis.Si am schimbat mai multe incarcatoare si aceeasi poveste.L-am conectat si la laptop dar degeaba! La acele incarcatoare,fiind bune si care merg,la fel ca si la al meu telefonul doar arata o baterie cum se incarca dar doar o secunda, apoi a disparut! Nu incarcatoarele sunt de vina! Si alt telefon nu am! Ajutati-ma va rog, ce sa ii fac ca sa il repar? Dar va rog sa nu imi raspundeti cu "du-l la reparat " ca atata stiu si eu.Plus ca nu am bani sa il duc.Ce este de facut cu el? Dau funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai incercat atatea incarcatoare dar la baterie nu te-ai gandit?
Mai ales ca spui ca este umflata. Cumpara alta baterie. Este la mintea cocosului.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bateria a decedat complet.
Trebuie sa faci rost de alta, alta rezolvare nu ai.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Bateria s-a dus complet, ia-ti alta noua.

| Golyat18 a răspuns:

Pai bateria o fi de vina sunt ceva aplicatii de reparat baterii... nu stiu daca isi fac treaba dar na