| mODIN a întrebat:

Urmariti podcasturi romanesti?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu le urmaresc cap-coada, pentru ca sunt foarte lungi, si consider ca nu renteaza. Ma uit doar daca sunt curios de anumite intrebari, pe care le vad pe tiktok sau reels.
In rest, ma uit la vloguri si uneori documentare, pentru ca au continut constant si nu ma plictisesc minute in sir, ca podcast-urile.

| Hyperion7 a răspuns:

Mai ales cele psihologice, îmi plac mult!

| Lupică27 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=tg3m-PQAqQo&t=622s
doar genul asta de oameni urmaresc, restul nu ma intereseaza ce zic, doar se lauda.

| goguPatent a răspuns:

Dap, in speciale pe cele ale comediantilor

| Miruna333 a răspuns:

Mihai Morar

| EestiSodalane a răspuns:

Nu, dar m-am uitat la cateva interviuri a lui Gojira. Ala e singurul podcast românesc pe care l-am urmarit (si alea de cateva ori). La momentul actual sunt obsedat de un podcast străin laughing