| anonim_4396 a întrebat:

Va doriti copii in viitorul apropiat/indepartat? V-ar placea sa deveniti parinti?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, îmi plac la nebunie copii (ati auzit ce râs drăgălaș au?), mai ales fetițele, îmi place să le aranjez, să le coafez, să le fac rochițe...
Ei, dar cine stie când o fi...

3 răspunsuri:
| Lariisucaaa a răspuns:

Da bineinteles, cand o sa-mi vina randul doresc sa am copii. Daca nu voi avea copii. viata parca nu prea merita traiata. Asa avand copii.(daca e baiat ). aceta poate sa-ti poarte numele mai departe. Ar fi ceva frumos sa ai copii, mai ales la batranete ar avea cine sa te ajute.

| Elvina a răspuns:

Vreau sa adopt un copil negru din Kenya in viitorul apropiat.

| Schwarzz a răspuns:

Nu pentru ca va trebui sa am grija de ei si este nevoie de multa responsabilitate.Pe moment vreau sa fiu liber si sa ma distrez, nici vorba de copii. Poate peste vreo 8 ani voi avea alta parere.