| IlegalSmile a întrebat:

Va jucati metin2? Sunteti pe severul virgo?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Eu galben.

| PitiqaaaxD a răspuns:

Eu joc metin2.Si pe ro si pe privat, doar ca pe ro sunt pe Corvus big grin!

| xAndro a răspuns:

Am jucat si eu pe virgo.lvl 57.nume SkT.*** e o prostie...mai alex ca trebuie sa bagi euro in el.ma bucur ca am scapat de obsesia de acest joc...happy

| bogy09 a răspuns:

Eu am jucat Metin 2 dar m-am lasat, am jucat si pe serverul sirgo.Frate daca vrei sa intrebi ceva despre Metin intreaba pe siteul special nu aici. Scuze ca m-am luat de tine dar unii nici nu stiu cei ala Metin.