| 30stm a întrebat:

Va plac robotzii? Daca da, dc?:cu

Răspuns Câştigător
| Jacquelinor a răspuns:

Mie personal îmi plac pentru că studenții care îi creează au idei foarte interesante! Când mai aud ceva foarte simplu dar extrem de amuzant, îmi vine în minte: cum de nu m-am gândit la asta? big grin
În plus, toată România e înnebunită după ei, peste tot le auzi frazele cele mai populare, chiar și unii profesori îi imită. RObotzii au înnebunit România happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei care produc acest serial sunt originali, sunt foarte amuzanti mai ales mo.

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Mda...Imi plac, deoarece folosesc multe regionalisme(ma excita).