lolita
| lolita a întrebat:

Va plac sau v-au placut poneii? am observat ca toti copii ii adora. mie niciodata nu mi-au placut.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt minunati pentru copii.

| gigiro a răspuns:

Copii adora poneii mai mult decat caii, din cauza ca sunt mai mici si mai blanzi.Caii li se par mult prea mari, si tot ce e mare, asociaza cu puternic, mare. Mie nu-mi plac in mod deosebit, au intr-adevar ceva de corcitura cal-magar si nu au maiestatea cailor. Mie imi plac delfinii si caprioarele impala.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mie imi plac si imi este foarte mila de ei cand ii vad atat de "supusi" in fata tuturor, purtand in spatele lor copii.pana la urma si poneii sunt ca niste copii. mi se pare o cruditate.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Sunt simpatici.

| want2bMajestic a răspuns:

Pentru ei sunt adorabili, pentru tine sunt nevralgicilaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| fluturasul a răspuns:

Nu am fost atrasa de ei in special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie...nu stiu care e motivul caci ele sunt in sinea lor niste animale dragalase dar niciodata daca stau sa ma gandesc nu miau placut.