| BeautyOfWeb a întrebat:

Va place sa cititi despre celebritati? de ce?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu, in sensul ca nu ma intereseaza ca X s-a despartit de Y sau alte detalii din vietile lor personale. De fapt, nici macar nu ma intereseaza celebritatile populare, sa zic asa, cele mult prea promovate si dupa care majoritatea pare sa fie innebunita. Nu vad de ce ar interesa pe cineva detalii din viata persoana a cuiva, insa se pare ca pe multi intereseaza asta. Daca se intampla sa citesc vreo stire legata de persoane celebre, atunci e ceva relativ interesant, cum ar fi un nou album, o carte sau un film. Orice nu tine de viata personala si mi se pare cat de cat interesant.

| mona a răspuns:

Da,imi place pentru ca imi plac,, barfele,, paparazzilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce aș face-o? Mi se pare aiurea că unii îi mai pupă în cur, acum eu să stau să le citesc viața minunat-banală... nici o șansă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nici n-o fac. Doar dacă e vorba despre o autobiografie a vreunui om pe care-l apreciez foarte mult sau căruia îi port un anumit respect. Dar în rest, mă doare în cot de viaţa lor privată sau de părerile lor despre anumite evenimente, mai ales în ziua de azi.

| MaskOfSanity a răspuns:

De ce ar trebui să mă intereseze ce fac celebrităţile? laughing

| NaTl a răspuns:

Da,deoarece de la ele ne inspiram (sau nu).

| gabri778 a răspuns:

La ce fel de celebritati te referi? De exemplu imi place sa citesc despre Johnny Depp su alti actori sau cantareti de peste hotate cunoscuti si apreciati de toata lumea dar nu imi place sa citesc chestii penibile sau gafe care le-a facut inna sau alta din asta.