| Gaby53 a întrebat:

Va Place Vocea Romaniei? spuneti-mi si mie care jurat va place mai mult Brenciu, Loredana, Smiley sau Moga?

Răspuns Câştigător
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Moga, deoarece mi se pare cel mai serios jurat.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi se pare asa interesant programul, ma satur cand il vad.

| mona a răspuns:

Da,imi place ....imi plac toti juratii in special Horea Brenciu

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Imi plac toti big grin Dar Moga si Smiley sunt preferatii mei.si daca ar fi sa aleg intre ei doi. cred ca Mogabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place Vocea României.
Juraţii sunt doar o adunătură de rahaturi marca MediaPro, excepţie Brenciu.