| SnYzEr a întrebat:

Va rog ajutati-ma! am probleme cu calculatorul meu cand deschid un joc m-i se stinge ecranul stie cineva ceva?

2 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

Pai reinstaleaza windowsul, si ia-ti programe de securitate, s-ar putea sa fie un virus, ia-ti antivirus, pe mine m-au ajutat antivirusurile Avira si Nod32.
Sper ca te-am ajuat.
Ps:Virusul de care vorbeam este de la calcul; ator nu de la joc sau invers.

| leonardo9 a răspuns:

Salut! mi-se mai intamla si mie la cars 2.iti recomand sa intri pe "can you run it?"sal instalezi de la trouble shoting.si vezi daca calculatorul e suficient de performant.