| Ellie325 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Sunt foarte speriata! Aseara am visat ca murise mama unui coleg. Sa incep cu inceputul:

Eram in curtea unei biserici cu tatal meu, iar in fata erau mai multi colegi. Eu am ramas sa beau apa si tatal meu s-a dus intr-o casuta. Dupa putin timp am venit si eu, iar acolo era colegul meu si cadavrul mamei lui:-s.
Atunci s-a intrerupt visul si a inceput partea a 2-a a lui:

Eram la mine acasa iar cadavrul mamei colegului era in casa mea-fix in fata usii, langa cuier cu picioarele spre usa de la bucatarie, iar colegul meu era la capul ei si avea ochii rosii[am uitat sa mentionez ca mama lui care era moarta avea ochii deschisi si de aceeasi culoare ca a fiului ei, un portocaliu foarte inchis] Dupa putin timp cadavrul s-a mutat langa mine si statea cu picioarele spre perete, iar eu incercam sa-l scot pe coleg din transa dar nu reuseam. In acel moment m-am pus pe plans si m-am trezit. Am mai stat 2 minute si am adormit la loc, cosmarul continuand.

De data asta eram la inmormantarea mamei lui la 170 de metri de bloc, iar acolo toata lumea era imbracata in negru si zambeastraight face

[In vis mama colegului avea un magazin foarte performant]
Mama unei colege a venit si a inceput sa strige sa se bucure pentru ca a murit acea femeie[pentru ca ea vroia sa ii cumpere acel magazin]

In vis mai erau 2 copii care spuneau ca ma cunosc sa ma puneau sa-mi amintesc

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Doamne ce vis.Sunt sigur ca ai fost putin agitata inainte sa te culci.Ai grija deoarece e posibil sa iti fi jignit colegul cu ceva.Este clar ca familia lor au de traversat un obstacol.Nu stiu cat de apropiat iti este acest coleg dar sfatul meu este sa stai departe de el o mica vreme.Sentimentul pe care l-ai avut dupa trezire iti poate explica ceea ce urmeaza sa se intample cu tine. Urmeaza-ti intuitia.

| JeAdina a răspuns:

Era doar un vis :-J Stai linistita.
Dar nu`i bine stiu de la bunica mea ca daca visezi cu copii nu`i ceva bun. in realitate.

| Ellie325 explică:

Nu m-am exprimat prea bine:

Acei 2 copii spuneau ca eu ii cunosc