| remus a întrebat:

Va rog, cum pot afla domiciliul unei persoane cu ajutorul PC?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Te uiti in cartea de telefoane.

| ElenaSA a răspuns:

Doar daca are numar de telefon fix sau daca are o firma pe numele persoanei, daca are un cabinet, este persoana autorizata.

| remus explică (pentru ElenaSA):

Din pacate nu am nr. tel, nu stiu daca are cabinet, stiu cu certitudine ca a fost profesoara de l. romana si l. franceza in localitatea Negresti Vaslui dupa care a venit inapoi la Oradea, Bihor, domiciliul parintilor, unde a activat tot in invatamant.