| EoFetitza a întrebat:

Va rog frumos. vreau si eu un cont de IMVU. am incercat sa imi fac si imi da mereu o eroare(mai exact imi scrie IMVU was unable to process your request.) va rog frumos spuneti-mi cum sa imi fac cont astfel incat sa mearga sau dati-mi si mie pe privat un cont pe care nu il mai folositi sau faceti-mi voi (cei care stiti si vreti) un cont(lasati un mesaj si va trimit eu datele necesare) MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Pai, s'ar putea sa fie de la browser. Iti recomand Google Chrome pentru imvu. Daca nu merge, contacteaza'ma si iti dau eu un cont pe privat :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie unu va rog ca sa am si eu unu id giulia_hannahmontana va rog