| MeCoolFunny a întrebat:

Va rog raspundeti rapid! Eu si prietena mea mergem la Tusnad si seara vom da petrecere in pijamale. Va rog sa ne spuneti ce jocuri putem juca sau ce putem face. Multumesc! Daca puteti spuneti-mi si ce jocuri as putea juca in masina, cu ea
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Pufi1999 a răspuns:

In cesti, puneti lucruri care miros puternic, leaga-ti prietenele la ochi si vezi daca il ghicesc.

Da la fiecare dintre prietenele tale cate zece bomboane, apoi vorbiti normal. Cand una dintre ele spune da sa nu, atunci acea persoana trebuie sa dea celei cu care vorbeste o bomboana. Pentru a colectiona cat mai multe bomboane posibil, incearca sa-ti pacalesti prietenele sa spuna da sau nu. Persoana care are cele mai multe bomboane la final a castigat.

Puneti in mijlocul camerei un bol. Umpleti-l cu biletele ici de hartie cu porunci. Poruncile vor fi realizate in timp ce mancati biscuiti sau altceva.

Incearca sa nu radeti cand celelalte fete va fac sa va amuzati. Nu au voie sa va atinga. Cand radeti, schimbati rolurile.

Aplicati-va un strat gros de crema hidratanta pe picioare si pe glezne si pune-ti o pereche de sosete. Dimineata veti avea o piele super moale.

Limbo la lumina lanternei

Coafati-va

Confectionati bijuterii si breloguri

Cantati pe rand hitul vostru prwferat printr-un pai cufundat intr-un pahar cu apa. Restul gastii trebuie sa ghiceasca numele cantecului care a intrat la apa.

Taie coltul unui pachet de bomboane M&M sa iasa aerul. BAte punga cu o lingura ca sa sfarami bomboanele. Pune niste inghetata intr-un pahar, las-o sa se topeasca putin si pe urma amestec-o cu bucati crocante de M&M.

Faceti-va masti faciale cu:
banane zdrobite (sunt nemaipomenite pentru pielea uscata)
capsuni cu iaurt (este excelent pentru pielea groasa)
ananas (face pielea neteda)

Scuza-ma de greseli, dar aseara mi-a fost rau si nu prea pot sa imi controlez degetele.

1 răspuns:
| Pufi1999 a răspuns:

Multumesc mult de funda.