| YepIsSuspended a întrebat:

Va rog sa imi dati aproape tote siturile de socializare gen hi5? Sau situri cu intrebari si raspunsuri gen TPU? Sau gen stardollsi i-dressup?

Va roog! nu mai stiu de loc situri si vreau sa mai aflu ca sa nu ma plictisesc!

Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
www. întrebăriinteresante.ro, www.petocuri.ro, www.envy.ro, www.ele.ro, www.bastarzii.ro, www.ejocuri.ro, etc.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ro.netlog.com - site de socializare laughing
answers.yahoo.com

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Vaaai, te plictisesti?! Ce tragedie... ai epuizat biblioteca familiei, a prietenilor, ai o cultura beton, un vocabular academic, si totusi, te plictisesti! Vaaai, ce nesansa pe tine! Vezi sa nu te pescuiasca careva si sa faceti tampenii, in dulcele stil clasic!

| YepIsSuspended explică:

Ms:*

Alte situri?

| YepIsSuspended explică:

MS mult @caramelitamia:*

| YepIsSuspended explică:

Mai taci din gura PsihoSex, te dai mare tare? Ca eu nu am chef acum sa citesc o carte, si? Eu vreau sa stau pe net, daca de enerveaza vezi doamne intrebarea, nu mai raspunde.tonguetongue

| YepIsSuspended explică:

Ms kittyalexandra.

| caramelitamia a răspuns:

Site'uri de socializare : twitter, blogspot, flickr, piczo, facebook,[toate cu. com la sfarsit ]
site'uri cu intrebari nu prea stiu. Cauta asa, pe google : ''quiestions and answers ''
site'uri dress-up : paperdollheaven [asa ceva ca si stardoll'ul ], girlsgogames, y8, suegames, dressup;[toate cu. com]
cu placere!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook, myspace, twitter si friendster cam atatea stiu in afara de hi5