| Delia a întrebat:

Va rog sa-mi dati si mie jocuri de gatit sau servit pentru o fetita de 10 ani. Ceva de genul "Cake mania","Diner dash","Cooking Academy". Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Jocuri de gătit? Burger Restaurant 1, 2, 3, 4
Cocktail girl
Family Restaurant
Bartender
Penguin Dinner.
Uite aici linkul de la jocul Cocktail Girl:
http://www.gamesgames.com/game/Cocktail-Girl.html

şi mai jos sunt o mulţime de jocuri de preparat băuturi şi gătit.
"Bartender este cel mai amuzant ai o mulţime de băuturi diferite iar dacă pui prea mult dintr-una şi nu-i place va păţi ceva amuzant.Toate jocurile de acolo sunt frumoase şi minunate pentru vârsta ta.
Pa, pa

2 răspunsuri:
| AncaSweet a răspuns:

Poti sa incerci pe http://www.jocuri-de-gatit.net/
Toate sunt pentru copii.

| madutza5073 a răspuns:

"Delicious","Delicious 2 Deluxe"[asta e mai frumos;)],"Burger Island" si mai sunt, cred.intra pe www.yahoo.com si gasesti mai multe acolo.

un joc foarte frumos mai este si "Sally's Salon" sau "Paradise Pet Salon"