| SsAa a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie nume frumoase de catei baieti rase mici... Dar nu mai puneti chestiile alea de pe google cu fiecare toate numele de caini care ncep cu litera A cu litera B... Va rog ajutati-ma! Ofer funtita!

4 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Buna Syby!

In primul rand, sa fie sanatos!

Acum, sa iti dau cateva nume:

-Azorel
-Nero
-Scooter - scuter
-Bobo
-Boby
-Scooby
-Scooby-Doo
-Mensefiki - Menshevici

| Rooooooooooxi a răspuns:

Spot,reny,lucky,mindi,spuky.sparky,lanli,lonelo,chowie acum depinde si ce rasa sunt cateii si cat de simpatici sunt (pariez ca sunt foarte adorabili) SA-ti traiasca

| Loome a răspuns:

@Bya132 Bobo? Cretaker e un caine? wtf?

| oK_4173 a răspuns:

Oscar, Syd, Picki, Blacky, Whyti, Winnye, Bobby, Cliford, Spot, Lacky