| Vernusio a întrebat:

Va uitati la seriale?
Ce seriale preferati?
Va plac serialele turcesti? Dar telenovelele?

12 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Vikings, GoT.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da. Recent am inceput sa revad tot serialul The Mentalist. E pur si simplu genial. In rest, pot spune ca prefer seriale de actiune, mister, politiste, comedie, SF. Cat despre serialele turcesti, nu prea le suport, dar mna... asta e. Gusturile difera, iar unora le plac. Despre telenovele nici nu vreau sa aud. Pur si simplu le urasc. Imi provoaca greata.

| deeeaqq a răspuns:

Mă uit

TVD, PLL, True Blood, American Horror Story și altele.

Nu

Iac.

| BlackRose03 a răspuns:

Pai...imi plac serialele de actiune si iubire.In general urmaresc seriale coreene laughing,dar si din alte categorii, vreau doar ca serialul respectiv sa fie unul bun.
Ex:My love from the star, Supernatural, Urzeala tronurilor, Gu family book si etc.Cat despre serialele turcesti...le detest.In general batranii singuri si tristi,fara o viata sociala urmaresc seriale turcesti. Ceea ce detest e diferenta pe care o fac musulmanii intre un barbat si o femeie. straight face
Si faptul ca turcii sunt foarte urati, cat si turcoaicele, limba vorbita este pur si simplu dezgustatoare, nu suport sa o aud, e mai rau ca intr-un serial indian.Si purtatul valului fie vara, iarna, primavara sau toamna? Fața permanent acoperita pentru a nu tenta bietul barbat sa te violeze cu simpla ta existenta si casatoria stabilita de parinti, nu de fată care are dreptul de a-si alege viitorul si casnicia? Rlly.Serialele turcesti, ale acestor musulmani fara credinta pe langa faptul ca sunt exagerate, scot in evidenta desconsiderarea femeilor si baga niste rasturnari de situatie fara pic de logica mai sunt realizate si cu scene din trecut.Ai zice ca sunt de prin anii 50'.Si...Bahar viata furata? Este probabil cel mai de **** serial pe care l-am vazut si crede-ma, am vazut multe.Numele personajelor au ajuns sa ma bantuie noaptea. Kahraman(****), Defne(smr), Elif(Doamne, ajuta-ma sa trec de ziua de azi).Si despre telenovele... daca ai 35 de ani, esti singura si iti place sa barfesti apuca-te cu placere de telenovele, niste neadevaruri facute doar ca sa fie cu cele mai mici audiente. Unele sunt ok, dar doar unele! Au fost care mi-au placut si chiar ma faceau sa tin mai mult la cei din jurul meu.Altele ma faceau sa ma dau cu orele cu capu de pereti si imi distrugeau neuronii.Era mai rau ca temele! In general sunt bune, dar sunt si foarte multe de rahat(scuze pentru exprimare).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Westworld, Elementary, Sherlock si altele. Nu ma uit la porcarii gen telenovele sau seriale turcesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. N-am rabdare
2. Vezi 1
3. Nu
4. Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Westworld, Arrow, The Flash, TWD, Supergirl, Legends of tomorrow, Lucifer etc

Nu-mi plac telenovelele si serialele turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mă uit la seriale.
Îmi plac seriale precum
The Walking Dead, Sons of Anarchy, Dexter, The 100, Supernatural, The Vampire Diaries, Game of Thrones, Cold Case, Secret Circle, Salem, The Originals, Skins Uk, Shameless etc etc... acum o să încep Breaking Bad și Mr Robot.
Da, îmi plac serialele turcești și telenovele, am mai urmărit indiene și coreene }}}

| Fumiko a răspuns:

Nu imi plac alea, dar imi plac cele Koreene, gen Descendants of the sun, sau japoneze (animeuri)

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Urasc telenovelele si serialele turcesti.
Dar m-am uitat la TVD.

| Deyne a răspuns:

Cel mai mult imi place serialul Vampire diaries.☺