| ionela_2126 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti dulapul plin de haine si de exemplu trebuie sa plecati la scoala/liceu/facultate/ serviciu si sa spuneti :,, Aoleu nu am cu ce sa ma imbrac!". Vi s-a intamplat? Mie da, de multe ori!

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da, si inca incerc sa imi aranjez hainele de seara cand stiu ca dimineata sunt pe graba.
Dar nu prea reusesc.

http://dssmile.wordpress.com/

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,tipic fetelor.Pentru a evita intarzierile trebuie sa pregatesti tinuta inainte cu cateva ore.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Si mie, e ceva tipic fetelor laughing

| DumiY a răspuns:

Ooo da, de multe ori.
Si la mine nu merge sa imi pregatesc hainele cu cateva ore inainte sau cu cateva zile laughing. Gasesc mereu ceva care nu-mi convina la tinuta pe care am pregatit-o din timp.

| Didishorr a răspuns:

Da, si mie. De multe ori. E ceva tipic fetelor. Pa.