| shew a întrebat:

Vi se pare corect ca a castigat adrian tutu la romani au talent?

8 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nuu.consider ca Narcis era mai talentat. Dar romanii au votat mai mult cu inima si nu cu mintea.

| ImHereForYou a răspuns:

Mie mi se pare corect...
talentat sh banii asti folosesc la ceva

| TheWorstNightmare a răspuns:

Nu pre, nu are un talent prea special, exista unii si mai talentati, rapperi ca el gasesti peste tot, oamenii l-au votat ca le-a fost mila de el.

| BoomBoomToxic a răspuns:

Nu.Dar cred ca pe toti i-au impresionat faptul ca el canta despre Romani, Romania si ne incurajeaza sa ramanem in tara
Eu nu cred ca are ceva foarte foarte special.Mai bun era cosmin care a castigat locul 2 sigh dar ce sa faci?
Doar sa stai si sa te uiti cum juriul(mihai petre, andra si andi) au pareri gresite :-

| gєσяgιαηα a răspuns:

Nu mi se pare corect ca unele persoane sa il critice. Fiecare si-a votat favoritul. Daca sunt atatea critici despre el nu stiu de ce a mai fost votat. Sau poate pentru ca apoi sa vorbeasca lumea nu mai stiu eu ce. Adrian Tutu, desi a fost votat cum spun unii ca din mila, sa stiti ca el chiar a meritat acest premiu si este un exemplu pentru toti tinerii nu doar din Romania ci din intreaga lume.

Răspuns utilizator avertizat
| shew explică:

Da nu prea are cine stie ce talent

| Rux_4388 a răspuns:

Adrian a castigat pentru ca are o poveste...la fel ca si tine el e un rapper si el a aratat ca are talent prin versurile si melodiile compuse de el nu oricie are talentul de a scrie versuri uni nici nu stiu ce cuvine sa foloseasca pentru a face o compunere apoi o melodie...el e ca si tine face melodii din ce traieste si vede daca are talent de ce sa nu il foloseasca versurile lui exprima ceva si chiar si ale tale am ascultat unele melodii si sunt foarte reusite dar macar el a ajuns undeva si tu poti sa ajungi undeva daca asta iti doresti incearca si vei reusi succes.:*