| ღBuBuRuZaTaღ a întrebat:

Vineri, la ora de romana am avut un referat de citit. Treabae ca l-am avut de facut noi singuri. Am compus unul si la ora l-am citit. Unele colege care mi se dau prietene susoteau "wikipedia". Si apoi ma barfeau. Ieri, se purtau frumos cu mine, apoi cand plecam ma barfeau. Ce sa fac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Sa nu le bagi in seama si sa iti vezi de invatat. Probabil referatul tau a fost mai bun decat ale lor si erau invidioase.

1 răspuns:
| ღBuBuRuZaTaღ explică:

Mersi, nu vreau sa ma laud, dar da a fost mai bun. Oricum multumesc!