| Ovidiuxxxc a întrebat:

Viteza mica prin router. Am internet de la RDS (fibra) pppOE. Routerul imi merge cu 2.5 MB/s. De ce limiteaza viteza? Am inteles ca se pot face setari pentru. asa ceva. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| stick a răspuns:

Si abonamentul de cat il ai? probabil e de 1M oficial, asta insemna ca poti descarca real cu aprox. 600-700 kb, cat despre setari.lasa-mi mesaj si te ajut, dar asta nu inbunatateste cu mult performantele retelei! succes!