| DoarOana a întrebat:

Voi aveti ceva personalitati care sa va influenteze viata de zi cu zi? Si eu ma gandeam tot timpul la "mama" pentru ca ea mi-a dat viata, ea m-a crescut si mi-am oferit tot ce am nevoie.
Credeti ca exista si personalitati celebre care fac acte de caritate sau care doneaza sume importante sa ajute copii de exemplu? Poate stiti pe cineva si din Romania. Mi-a venit acum intrebarea asta in cap si mi-am dat seama ca nu am un raspuns pentru ea.
Deci ce credeti?

Răspuns Câştigător
| dorutza_9395 a răspuns:

Personalitate nu, persoana da! De fapt, toate persoanele ne influenteaza oarecum viata, mai mult sau mai putinwinking.
Admir foarte mult o persoana din toate puncetele de vedere, exceptand unul:ideea ca banii va cumpara despartirea de familie pe o perioada cam mare.Model poate fi si o vedeta, insa si un om simplu, cu o viata echilibrata...

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Caut erou. Sa fie bun, drept, inalt, destept. Astept provincia day dreaming