| Aleqa a întrebat:

Voi ce cereale mancati dimineata?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Nu prea mănânc eu cereale, şi nu contează de care, important este să fie cereale.

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu orice. De exemplu, Fitness nu incerc, nu e pe gustul meu, chiar daca se zvoneste ca face minuni pentru slabit...Deobicei incerc Nesquick...inca mai traiesc prin vremurile copilaresti;

| positivity a răspuns:

Cereale de la magazin.

| mona a răspuns:

Cheerios

| Vans a răspuns:

N-am mai mâncat de mult, dar de obicei cu scorţişoară sau din alea Fitness.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai mancat cereale de mult timp dar imi plac cele fulgi de ciocolata.