| bahoi a întrebat:

Voi ce faceti in timpul vostru liber acasa?

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai... cand nu ma pune mama sa fac ceva stau pe calculator, ori ma uit la tv mai stau cu tata afara, vorbesc muult la telefon si citesc
mereu imi gasesc ceva de facut oh go on

| Lion_9677 a răspuns:

La tv,calcu,mancanc, beau, dorm(doar noaptea laughing) gimnastica

| Miyukii a răspuns:

Stau, dorm, ma joc pe calculator, stau ore in sir la telefon, visez, ma joc pe orice aparat electronic(PS3 PSP etc), scriu o cmpunere frumoasa, desenez, pictez, cant, dansez, bine acum depindewinking

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Gta

| Parisblue a răspuns:

Pai mai multe,cel mai mult timp il petrec afara,dar acasa stau la calculator,jocuri diverse,muzicaalove struck,filme(seriale),vb pe mess,explorez TPU.,mai citesc,mai desenez ceva,mai o poza cu aparatu foto,mai o editez, mai fac curat in dulapu cu haine si le asez ba pe culori ba pe anotimp, ma uit la tv...

| PotcaPădurii a răspuns:

Pai tocmai am murdarit covorul cu vopsea savana, deci, fac nu prostii