| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce vreti sa va aduca Mos Craciun? Dati-mi niste idei de cadouri. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rallu a răspuns:

Pai...
Un mp3, eu asta imi doresclaughing
ipod
psp
telefon
aparat foto
haine
diferite jucarii
dulciuri
ceva pentru activitati sportive(bicicleta, role, palete de tenis, minge, etc)
Cam atatea idei ambig grin
Bye

4 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Niste idei de cadouri de Craciun thinking Pai. ai putea sa personalizezi o bluza cu 'Craciun Fericit'.

| Rallu a răspuns:

Thanks for the bow!
Sper ca am scris binebig grin

| Ayami a răspuns:

Huh. cred ca ti-ar parea ciudat dar as vrea o chitara love struck sau un ipod sau sau... un costum cosplay ahh. multe laughing Poate avem aceleasi gusturiwinking Ja ne

| Naitro a răspuns:

Ei bine eu i-as cere doua nimfe(papagali) si doua statii de transmisie ca sa vorbesc cu colegul meu roberto prin statie.