| anonim_4396 a întrebat:

Voi chiar îl credeți pe utilizatorul asta ca NU face reclama la site-urile lui la absolut orice intrebare postata? Eu i-am atras atenția o data și mi-a dat ignore imediat...

https://www.tpu.ro/utilizator/ablbod

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Da, își face reclamă. Din păcate nu prea are la ce face reclamă. Am avut răbdarea să citesc mai multe pe blogul lui. Nimic interesant.
Plat. Fără zvâc, fără scânteie, multe preluări de prin alte locuri.
Totul fad. Nu-ți creează motivul pentru care să revii.
Ca reclama să fie folositoare trebuie să fie și marfa bună, sau măcar să simuleze că e bună.
Ceea ce nu se întâmplă. Pierdere de timp.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

TPU-contact,poti trimite cand doresti albinuto, apropo ma referam la faptul ca numai ma urmaresc albinele de ceva timp

| Shinderiu a răspuns:

Face reclama.