| Victoria18 a întrebat:

Voi de ce va aflati pe TPU?!

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa raspund la intrebarea ta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De plictiseala.
E cu o idee mai inteligent decat Facebook-ul, dar tot cu mult sub viata reala happy

| T0T a răspuns:

Nu prea mai stau, pierdere de timp a devenit. Întrebări serioase puține, oameni preocupați și mai puțini etc. Mai ales că după un timp activitatea devine o monotonie și nu îți mai arde. Foarte puțini useri și-au menținut o activitate sănătoasă timp de ani de zile(îi numeri pe degetele de la o mână) și ăia merită apreciați și ăia poate sunt făcuți pentru asemenea gen de activitate și de a ajuta lumea, însă marea majoritatea de aici nu este făcută pentru așa ceva, poate doar temporal sau pe intervale cu timp mort.

| mentholinks a răspuns:

Ca-mi bag p*** in ea de viata.

| GoldenZenith a răspuns:

Reclamele. Clar!

| Darkmagic a răspuns:

Damn...
Din multe motive. :D
- Full contact cu limba romana, altfel o uit.
Ca sa nu ajung agramat, comut de 3-4 x pe zi si pe PrescolariiMei@bla, bla
- Monitorizez populatia de Ursi de la "Dragoste & Sex", pe baza algoritmului "Ce are ursu-n loc de mana", intrinsec in intrebarile de felul: "Sunt singur, vreau iubita.", de asemenea actualizez saptamanal un grafic demografic cuantificand comentariile de forma: "Mi-am bagat in coor un/o...creion, deget, pensula... oare am ramas insarcinata?".
- Nu in ultimul rand, urmaresc asiduu daca individul asta
https://www.tpu.ro/......a-sri/...a ajuns naibii la S.R.I., ca am un stres pe chestia asta!

Dupa cum vezi, am numai motive sociale si umanitare, plus, o mare dorinta de a ajuta comunitatea.
Pana ma apuc si scriu... :D

Mai vrei motive?
Rad.
MULT! :D

| Mieeez666 a răspuns:

Sa ajut. (hăhă)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajut oamenii si sa imi fac prieteni multi, multi. Clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru amuzament de muuulte ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De buna la suflet ce sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru pe care l-a zis Endoryus. "Fara repetitie."
De ce se numeste TPU Toti pentru Unu?
http://www.youtube.com/watch?v=A24ZY91C_OI

| Xelon a răspuns:

Sa imi gasesc o iubita virgina si care nu s-a sarutat niciodata...

| TheWisest a răspuns:

Incerc sa imi gasesc jumatatea sau sa primesc funde. Pls funda