| anonim_4396 a întrebat:

Voi fi domnisoara de onoare si vreau o coafura cat mai simpla ce sugestie imi dati?

3 răspunsuri:
| francesca a răspuns:

Si eu o sa fiu domnisoara de onoare.am o prietena care se pricepe f bine la coafat. o sa ma ajute ea sa imi fac o coafura cat mai frumoasabig grin. daca vrei ceva ff simplu poti alege sa iti indrepti parul si sa ii dai un pic de volum, sau incearca niste bucle mari. mie imi plac la nebunie.cred ca asa o sa mi-l fac si eubig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haideti cu toti la un cs 89. 44. 246. 104:27015 va astept se dau admine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva simplu nu foarte incarcat. Si eu am fost domnisoara de onoare si mi-am facut niste bucle si, mi-am pus niste clamite cu putin sclipici care se asortau cu rochitawinking