| KingJulien a întrebat:

Voi in ce tara ati fi vrut sa va nasteti daca nu in Romania :-& + De ce?
Eu as fi vrut in Dubai, Canada, America, Germania, Cipru, Austri, Marea-Britanie(Londra big grin) una din ele dar Dubai e prima

Răspuns Câştigător
| PιxιeLovesYa a răspuns:

As fi vrut in Marea Britanie, mai exact in Londra sau in Liverpool. Sper doar sa ma stabilesc acolo intr-o buna zi happy

4 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Suedia, Stockholm. Sunt alte conditii,oamenii sunt civilizati,ai alte sanse de reusita in viata, peisajul urban ingrijit, etc.

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

America:X (Los Angeles), sau oricare alt stat din SUA

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Rusia

| ThePunisher_1834 a răspuns:

Eu as vrea sa ma nasc in America (New York)