| AvalohAlyn a întrebat:

Voi va plictisiti des? Si ce faceti ca sa va treaca plictiseala?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma prea plictisesc, daca se intampla minunea asta e pentru ca am decis sa ascult discutiile din jurul meu, iar in cazul asta nu mai ma focusez pe ce se discuta sau imi pun castile in urechi. laughing

| DrGoogle a răspuns:

Nu ai cum sa te plictisesti viata e prea scurta....munca,sala, faci de mancare, sex, dormi, mai asculti si muzica, socializezi, te distrezi = simti ca traiesti!

| Andwta a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit la filme, ma plimb cu bicicleta, joc jocuri ( monopoly, pantomime, piramida etc ) poti sa iti creezi jocuri pe un caiet, joci carti pe provocari. Mai cutesc o carte, imi mai fac ceva dulce, joc un joc online, ma documentez pe net despre animale, lume etc. Sper ca te-am ajutat.