| anonim_4396 a întrebat:

Voua de ce va place atat de mult de Omar de la Next Star? Parerea mea este ca nu el ar fi meritat sa castige! Cred ca mult mai bine s-a descurcat Teodora (dintre cei alesi de juriu)! Mie sincer chiar mi-a parut rau ca nu a fost aleasa Ingrid printre cei 3! Adica, sa fim seriosi, are o voce minunata! Ma intreb de ce oare romanii nu vad ca si noi avem copii foarte talentati? Ei aleg pe altii din strainatate si apoi se intreaba de ce noi nu suntem buni de nimic! Ca pe aia din strainatate tare ii mai intereseaza de noi!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar Omar nici macar Roman nu e sad Teodora era romana... nu prea imi place ca a castigat el.

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Ai dreptate, nici pe mine nu m-a impresionat prea tare. Dar asta e, data viitoare happy