| FaraNumePls a întrebat:

Vouă va place de Taylor Swift?
De fiecare dată când intreb pe cineva de ea o sa mi spuna "Da..Taylor..imi place melodia aia noua..In schimb n-o sufar".
Am inteles ca fiecare cu parerea lui dar totusi, ce rau a facut ea pentru societate? rolling on the floor
Stiu ca a avut o grămadă de iubiți si a scris despre ei, dar toti cântăreții scriu despre ce li s-a intamplat. N-ar fi prima.

5 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu ii ascult melodiile și nici nu pot sa zici ca îmi place sa nu de ea. Sa și trăiască viața așa cum vrea, e strict problema ei.

| Catrice a răspuns:

Nu-mi place nici muzica, nici persoana ei.

| Andreeush a răspuns:

Nu mă interesează și nu am nimic împotriva ei.

| QElenaBoghiu a răspuns:

I am auzit numele însă nu știu cum arată /cântă etc.

Dacă nu știu nimic despre o persoană TAC.

Și dacă a-și știi nu ar trebui să îți pese.

Fiecare o viată. Însă unii vor să le controleze /critice și pe altora...mă rog.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Melodiile ei nu-s deloc genul meu, cat despre ea... putin imi pasa, pentru mine e o persoana normala ca oricare alta.