| DouaPuncteIcs a întrebat:

Voua vi se pare ca Seman cu Miley Cyrus?:-?
Multi spun asta:))
http://st3fySt3fanya.hi5.com

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Mi-am zis prima data in gand:uite-o si pasta, crede ca seamana cu miley rolling on the floor
m-am uitat la pozele tale si am ramas uimita, tu ai multe din trasaturile lui miley cyrus happy semanati happy

bye-bye

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Nu, nu semeni deloc!

| Prajitură a răspuns:

Putin.
Dar acum, fi sincera, ai pus hi5-ul ca sa iti faci mai multe vizualizari?

| Kitty77 a răspuns:

Da! chiar semeni cu Mliey Cyrus:X. Dar asa doar cand erai mai mica dika la primul album. Arati chiar bine:X

| nestlebaby a răspuns:

Da happy semeni putin cu ea happy

| Marianutzu a răspuns:

Nu prea semeni cu ea

| Livianananana a răspuns:

Da semeni mai aales atunci cand era pe la 14 15 ani semanati destul de bine

| Malynaa a răspuns:

Ai unele trasaturi ca ale lui Miley happy