| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se pare corect? La multe intrebari la care raspund, scriu multe informatii in plus dau si site-uri cu multe detalii despre raspunsul pe care il cauta persoana ce a pus intrebarea, iar apoi, vine unul, scrie cateva cuvinte (vreo 2 randuri) si primeste funda! Eu cred ca aici sunt multe persoane ce colaboreaza sa isi dea una alteia funde, indiferent de raspuns!
Este asa insuportabil! Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce va tot agitati dupa fundele astea?! Cu ce va ajuta? la fel si cu like-urile de pe facebook...

| AndyLavy a răspuns:

Da, am observat si eu. Nu stiu acre e faza, dar se pare ca unii apreciaza mai mult raspunsurile mai scurte ( le e lene sa citeasca banuiesc). da si tu raspunsuri scurte si la obiect, poate se schimba foaia.

| Yleana a răspuns:

Eu, de acum incolo, o sa raspund la intrebari si am sa-i rog sa nu-mi dea funda! Aici, trebuie sa ne ajutam unii pe altii, si sa nu ne asteptam la ceva in schimb! As dori ca la aceasta intrebare sa nu dau funda, deoarece voi toti sunteti castigatori! happy

| BiBiabiii a răspuns:

Hey happy! E naspa, trebuie luat dupa merit unele persoane chiar dau informatii bune dar na sti cum e vor cat mai multe fundite de aia colaboreaza happy Mai bine cinstitwinking. Dar asta e viata happy! Pa, pa!