| Kiyy a întrebat:

Vrea un prieten ca imi faca o gaura in buza cu granula... credeti ca e bine, sau mai bine m'as duce la un salon special?
FUNDOI! :XxXxX

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

"Granula" este de fapt BRANULA, nu o sa inteleg niciodata de ce atata lume stalceste acest cuvant.Nu este indicat sa executi acasa aceasta operatiune, mai bine du-te la un salon autorizat, riscul de infectie e mai mic.

| MaliceThemen a răspuns:

Buna! eu mi-am dat gaura in buza acum 2 luni singura cu acu laughing
Daca este desinfectat si curat este bine happy daca atunge sau sparge vreo vena te v-a durea... sad eu din fericire nu am pitit nimic!
Dar iti recomand sa te duci mai bine la salon happy este mult mai bine asa!
Sa nu uiti sa iti desinfectezi piercingul la 2 sau 3 saptamani happy
Succeswinking

| madia a răspuns:

Nu e bine, risti sa te infectezi. Du-te la un salon special.

| Kiyy explică:

Scuze, scrisesem gresit, nu mai stiam exact cum a zis colegul meu ca se numeste.