| anonim_4396 a întrebat:

Vreau ca extraterestrii sa imi ia un adult in jocul Sims 2.Cum pot face asta?

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Pai cumperi un telescop bun si il pui pe respectivul sa il foloseasca. o sa ai de asteptat, dar o sa dea rezultate, te asigur eu(din proprie experienta, si eu am procedat asa si a mers).
happy Sper ca te-am ajutat. Spor la jucat! happy

| Mike66Danger a răspuns:

Eu sunt expert in sims 2... Scuze, dar chiar nu se poate asa ceva. Extraterestrii in oras sunt doar niste iluzii. Iti spun, nu se poate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt experta in Sims exista simsi extraterestrii dar doar in Strangetown si nu poate sa iti i-a un sims. Imi pare rau! crying