| anonim_4396 a întrebat:

Vreau linkuri cu poze au video`uri cu freze care sa acopere complet ambele sparancne happy. Vreau sa`mi fac cumva parul.Am programare la tuns [scuzati expresia, poate unde spuneti `oaio`] big grin. Fundaa la cele mai multe si mai misto :*:*.

4 răspunsuri:
| Stefanaaa a răspuns:

Am spus COMPLET.Nu doar una si nu vreau frizuri emo.Eu am parul pana la umeri [un pic mai lung] si ondulat [nu cret].

| Stefanaaa a răspuns:

Am cautat dar nu am gasit si poate voi aveti alte site`uri de pe care luati pozele.Si da, comentez, pentru ca daca vreti fundita dati un raspuns folositor si ascultati cerintele happy. Ca asa emo sau pe o parte am gasit si eu si asa si sunt frizata.[Nu emo, cu bretonul in scari. Dar mi-a crescut mult si as vrea sa-l tund]

| Daiana_1431 a răspuns:

Dupa ce ca omul te ajuta mai si comentezi. Cauta singura daca nu iti convine ce e asa greu.