| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste programe de facut filmulete cu poze.
Cele mai multe, frumoase si mai simplu de umblat cu ele au funda

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Poti folosi Windows Movie Maker, program ce vine odata cu windows-ul. Acesta poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy

| Biu a răspuns:

Windows Movie Maker este uşor de folosit, are efecte, tranziţii.

| Needle a răspuns:

Nu vreau movie vroiam ceva sa dowloadez dp net

| PreetyGirl a răspuns:

Exact Windows MOvie Maker este cel mai usor program pentru ori ce ai ne voie trs in gasestii la bara pe start pa programss si ca sa il fol nu e greu si eu la inceput am crezut ca e greu da r te descurci tu iti dai seama singura da clik pe orice crezi tu