| valentin_2770 a întrebat:

Vreau sa aflu si eu melodiile din seriile fast and furious in afara de tokyo drift si de unde le pot downloada?

4 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Oricand doresti coloana sonora a unui film, scrii pe google, "soundtrack" si denumirea filmului respectiv. Melodiile le poti cauta tot pe google tip pachete, si le poti descarca, sau intri pe trilulilu si le descarci de acolo, cu "download helper" pe care-l descarci si-l atasezi motorului de cautare, firefox. Bafta!winking

| gigelush a răspuns:

Daca vrei contacteaza`ma la id de mess cartierul_ptm@yahoo.comhappysi o sa fac eu in asa fel incat sa ai toate melodiile.bine? mersi

| efronzacus a răspuns:

Si eu tot incerc sa descarc melodiile, dar nu-mi merge.CINE MA POATE AJUTA?