| Mishel a întrebat:

Vreau sa ii fac prieetnei mele cele mai bune un cadou, avand in vedere ca, nu am poze cu noi2, sunt falita rolling on the floor si nu e ziua ei, vreau sa ii fac un cadou din suflet, ma gandesc sa ii scriu o poezie dar ma gandesc ca asta ar vrea sa primeasca de la baieti laughing))cel mai bine raspuns primeste funda. g l

5 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Hai ca tocmai am inceput sa pling, deci solutia mea este : scoate de pe net o programa care sa,, lipeasca,, fotografiile, este una foarte simpla PhotoScape, mai bagi niste efecte, mai scrii si o poezie din 4 rinduri si o bagi tot pe fotografie, cumperi o rama, scoti capodopera ta la imprimanta, o bagi in rama si iata minune!

| Annette a răspuns:

Poti face 2 bratari la fel pe care sa le purtati aman2 insemn al prieteniei voastre... exista niste bratari ale prieteniei.cauta pe net. fundita?hee hee

| saulasa a răspuns:

Eu prietenei mele i-am luat un ursuletz cam pana la genunchi, si un tricou alb cat ursuletul. M-am dus in mall acolo la un magazin i-a scris pe tricou 10 motive de ce e prietena mea cea mai buna, pe spate : stiu ca nu o sa ma uiti niciodata laughing si i-am loat doua jumatati de inima cu best friend ( lantisoare ) care erau pe gatul ursuletului. Lantisoarele le-am gasit mai de mult in cora la magazinul "moa" happy. Good luck big grin

| saulasa a răspuns:

Sa nu uit. ma cam costat. Dar a meritat si stiu ca o sa aiba o amintire placuta toata viata happy. Ea mi-a dat cadou 2 tricouri de ziua mea (ma rog al meu si al ei ) lea comandat unul mov love struck pentru ca eu ador movul si unul negru. Pe al meu scrie : ea e cea mai buna prietena a mea cu sageata in dreapta ---> si pe al ei ea e cea mai buna prietena a mea

| Shiro_9234 a răspuns:

Am o idee. Dar pentru asta trebuie sa iti pui toata imaginatia si dragostea ta ca prietena pentru ea. Eu sugerez, ca poate.pe langa cadoul lui, nu sa ii faci o poezie...pare clasic si de obicei trebuie sa cauti rime si e greu. Eu sugerez sa scrii o compunere, ca sa spun asa, sa scrii pe o foaie ca te bucuri ca e prietena ta, toate nazbatiile voastre sa scrii ce simti in acest moment si ca te bucuri ca ti-a fost alaturi. E mult mai frumos si mai emotionant decat o poezie. :D e doar o sugestie. De asemenea surpriza poata sa inceapa si cu un cantec. Poti sa cauti sa il downloadezi cumva. Uite ce sugestie de cantec am eu. Mie mi-a placut foarte mult. http://www.youtube.com/watch?v=ZsQ_TyQZH10 Poti downloada cumva cantecul. Poti sa incerci un downlaod youtube...si descarci un program care poate descarca cantece. Si dupa ce il descarci, il poti pune pe un MP3 ii dai sa asculte, iar apoi o punga de adou cu rama (mentionata in postul de deasupra mea) si un plic cu scrisoarea.
PS: Mie cel putin mi se par idei grozave. Si ador melodia :X Sper sa iti placa si tie.