| Alecsandraa97 a întrebat:

Vreau sa imi pune niste versuri sau niste cuvinte la descrierea pozelor happy Ceva site?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photobucket.com dar trebuie sa ai cont. Si dupa upload dai la edit, e foarte bun.

| alexutza_1615 a răspuns:

"Am 0 prietena imp0rtanta langa mine care tot timpul` m` sustsine sh`mi spune: " capuu` sus, 0 s` fie binee"

"Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit. Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta"

suntem doua fete de pus in rama nu ca altele niste panarame"

peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus"

"Am talenT.si Sunt iNvidiata.ToAte TarfeLE.ne baRfesC pE la spaTE.sTii ce? Chair va ador pentru reclama gratis

Poti Face Orice.Inghite Si Taci, Si Afla.Cateodata Si "Prietenii" Sunt FALSI!?"

Suntem stilate si versate niste printese adevarate. moare lumea moare moare ca avem stima si valoare

Orikt de aproape te-as simtzi.park nu`i de ajuns...ma tzin departe vorbele p care mi le-ai spus.