| nopenopenopenoope a întrebat:

Vreau sa imi spuneti o intamplare amuzanta si una de groaza petrecuta de voi dau funda

1 răspuns:
| dragonul96 a răspuns:

Oo super pai iti zic acum. deci prima data cea amuzanta.
deci am un coleg de clasa care ii la breakdance si vroia sa ne arate cum se da peste spate fara maini si isi ia el avant si cand sa faca schema pica in cap. credeam ca acolo ramane.

si cea de groaza pai fii atent era 12 jumate 1 noaptea si ma pregatem sa plec de la banchetul de clasa a 8 a. casa mea este la4 kilometri de scoala si banchetul l-am facut la scoala.si pana sa ajung la mine acasa trebuia sa merg pe jos si nu erau case in jur deci era drumde 3 kilometri fara case si era foarte bezna nu vedeam drumul de loc.si cum eram eu obosit debea ma tineam pe picioare imi era foarte somn si merg eu si pe la jumatea drumului vad in spatelew unui copac ca era un om cu un lant. nu stiu ce avea de gand da nu m-am uitan in urma si am mers inainte