| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi cumpar un husky la vreo 7 luni si as vrea sa stiu si eu daca e vreo problema ca il iau la varsta asta sau trebuie sa l iau de mic sa se obisnuiasca cu mine cat mai multe pareri. funditatongue

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Nu e nicio problema.la 7 luni este inca pui...

1 răspuns:
| white_2190 a răspuns:

Poti sa l iei cand vrei.de preferat e sa il ai de mic,nu numai pentru faptul ca trebuie sa se obisnuiasca cu tine,ci pentru faptul ca atunci cand il iei de mic, tu ii alegi numele, il inveti cu un anumit program pentru iesitul afara si asa mai departetongue