| Adda_2555 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog in care sa scriu povesti scrise de mine, poezii sau parerea mea despre anumite lucruri, insa nu stiu ce nume sa-mi pun atunci cand cineva intra sa apara sus. ceva idei? as vrea ceva de genu "dincolo de bine si de rau nu este nimic" sau "te provoc sa ma intelegi', 'cugetari stocate' chestii de genu. ofer fundita

3 răspunsuri:
| Amylee_1318 a răspuns:

Eu am un blog, unde scriu si eu niste ganduri pe acolo. Titlul e luat dupa o melodie si sincer cred ca mi se potriveste.
Iti sugerez sa te gandesti la ceva ce te reprezinta.

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| dienutzafluturas a răspuns:

Pei intAI TREBUIE sa faci un titlu atractiv sa pui cateva filmulete si sa faci in asa mainiera sa le placa tuturor uite blogul meu daca te ajuta www.barfelecafenelei.blogspot.ro